“Chodzę tam z dwoma kotami ponad rok i panie są fenomenalne, szczególnie doktor Dziubińską. Niesamowite podejście do kotów.

Z opinii innych pacjentów wiem też, że są równie zadowoleni, tym bardziej że opieka jest fachowa a ceny do przejścia. Polecam serdecznie.”
miau.pl


“Sukces osiągnięty wielkim nakładem pracy i prawdziwą pasją. Weterynarze przyjmujący w MedicaVet to ludzie, dla których weterynaria to nie tylko zawód. Oni naprawdę potrafią leczyć.”
yelp.pl


“MedicaVet to moja przychodnia numer jeden w Warszawie. Zdobyli moje serce wielką wiedzą o chorobach zwierząt i wręcz wzorowym podejściem do pacjentów.”
yelp.pl


“W życiu nie słyszałam złej opinii o Mediavecie. Niejednokrotnie czekając w poczekalni spotkałam tłumy, co musi świadczyć o dużym zainteresowaniu tym miejscem, bo nie jest to jedyny wet w tej okolicy. (…) Moi znajomi nie szczędzą dobrych słów o pracownikach Medicavetu, a bywaliśmy tu z ich psami, chomikami i kotami. Wszystkie wyszły ze swoich chorób szczęśliwie, wylizały się z pomocą weterynarzy w tej lecznicy. Są to ludzie uważni, mądrzy i pozytywni, którzy nie tylko zadbają o każdego pupila z wymaganą starannością, ale także zadbają o atmosferę miejsca. Nie mam wątpliwości, że jest to miejsce godne polecenia, warto przyjechać właśnie tu.”
yelp.pl


„Niezmiernie gratuluję zdobycia certyfikatu Kliniki Przyjaznej Kotom ISFM. Nie ukrywam, że Medicavet jest pierwszą certyfikowaną Kliniką Przyjazną Kotom ISFM w Polsce (…) Dodam jedynie, że przesłane do ISFM zdjęcia Przychodni wzbudziły zachwyt w ISFM i osobiście Andrew Sparkes (prezes stowarzyszenia) zwrócił się z prośbą, abym zapytał o zgodę na ich wykorzystanie wewnętrznej w komunikacji ISFM (szkolenia, materiały drukowane dotyczące programu KPK)(…)”

Artur Andrzejczak Veterinary Channel Development Manager Nestle Purina Petcare-Poland